• Sport 2022/2023

• „Cena sukcesu to ciężka praca, poświęcenie i determinacja, by niezależnie od tego czy w danej chwili wygrywamy czy przegrywamy dawać z siebie wszystko”
          Takimi słowami można podsumować udział naszych dziewcząt w XXV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych w Kamionie.Młode lekkoatletki z klas 6-5 uzyskały wysokie IV miejsce, dosłownie ocierając się o podium. Skład sztafety: Maja Woźniak, Oliwia Wiśniewska, Julia Asztemborska, Nikola Antosiak, Maja Grabowska, Luiza Bączek, Nadia Lubowiedzka, Alicja Furman, Marta Tłoczkowska, Emilia Ludwicka.
          Bardzo dobry wynik uzyskały również starsze uczennice z klas 7-8 zajmując IX miejsce w składzie: Laura Sendrowska, Anna Cichorska, Julia Wrzosek, Natalia Kowalska, Eliza Ciborowska, Wiktoria Radomska, Oliwia Lipińska, Nadia Burnos, Blanka Samsel, Roksana Antosiak, Adrianna Kozłowska.Nigdy nie rezygnujcie z osią
          gnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.  ZOBACZ ZDJĘCIA

7 października w Ostrołęce odbyły się zawody międzypowiatowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowała 29 wspaniałych młodych sportowców.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a zwycięzcom życzymy sukcesów na zawodach wojewódzkich.
          Wyniki:

Rocznik 2011