• Sekretariat

Sekretariat szkoły czynny jest  codziennie w godzinach 740 – 1540.

Sekretarz Szkoły - mgr Agnieszka Rykowska
          Tel.  29 75 15 715

1. Wydawanie legitymacji szkolnych.
          Legitymacje wydawane są uczniom 1 września w klasie pierwszej.
          Aby wyrobić duplikat legitymacji szkolnej (w przypadku zagubienia) należy złożyć w sekretariacie szkoły podanie wraz z dowodem wpłaty za wyrobienie duplikatu oraz zdjęcie (aktualnie wpłata wynosi 9 zł. zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2010 roku w sprawie zasad wydawania oraz wzorów świadectw, dyplomów państwowych i innych druków szkolnych (Dz. U. z 2010r., Nr 97, poz. 624 z późn.zm.)
          Legitymacja szkolna ważna jest do 30 września każdego roku. Przedłużenie ważności tego dokumentu odbywa się co roku od 1 października.
           2. Wydawanie duplikatów świadectw.
          Absolwent szkoły, który zagubił swoje świadectwo, może uzyskać w sekretariacie szkoły jego duplikat. Należy złożyć w sekretariacie szkoły podanie wraz z dowodem wpłaty za wyrobienie duplikatu (aktualnie wpłata wynosi 26 zł. zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2010 roku w sprawie zasad wydawania oraz wzorów świadectw, dyplomów państwowych i innych druków szkolnych (Dz. U. z 2010r., Nr 97, poz. 624 z późn.zm.).
          3. Wydawanie zaświadczeń.
          Rodzice uczniów mogą uzyskać zaświadczenie o uczęszczaniu ich dzieci do szkoły w każdym dniu.
          4. Wydawanie protokołów powypadkowych.
          Ubezpieczony uczeń może ubiegać się o odszkodowanie z tytułu doznanego wypadku, bez względu na to, gdzie wypadek miał miejsce. W szkole wydawany jest protokół powypadkowy dla ucznia, któremu wypadek zdarzył się w szkole, na zawodach sportowych lub wycieczce. Wydawane jest również potwierdzenie ubezpieczenia ucznia.