• DRODZY ÓSMOKLASIŚCI

• ZAPROSZENIE

Do egzaminu ósmoklasisty coraz bliżej, a mimo to ciężko Wan zabrać się za powtarzanie materiału?
            Z pomocą przychodzi cykl webinarów organizowanych przez ZDAY.

W obliczu zbliżających się egzaminów ósmoklasisty, z radością informujemy, że  ZDAY  kontynuuje serię bezpłatnych webinarów edukacyjnych zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów.

W najbliższy czwartek, 25 stycznia, o godzinie 19:00, zapraszamy na bezpłatne spotkanie z języka polskiego, prowadzone przez doświadczonego nauczyciela i korepetytora, Marka Lepczaka.

Tematem przewodnim spotkania będzie "Mały Książę" – lektura, która może pojawić się w różnych kontekstach na egzaminie.

Uważamy, że uczestnictwo w tym webinarze to doskonała okazja do solidnych przygotowań.
             Udział jest bezpłatny. Webinar rozpocznie się o godzinie 19:00, w czwartek 25.01.2024r.
            Aby otrzymać link do transmisji wystarczy zapisać się na poniższej stronie:

Z poważaniem Zespół ZDAY.pl

• Dzień Babci i Dziadka - PSP2 Chorzele

Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego uczciliśmy ten dzień w sposób szczególny. Choć te święto, w tym roku, przypada w ferie zimowe, to nasi uczniowie przygotowali program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka - wcześniej -w dniu 10 stycznia 2024 r. To był naprawdę wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, radości i dumy.

Kochamy nasze wspaniałe Babcie i wspaniałych Dziadków.

• Bezpieczne ferie -spotkania z policjantem

• Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie ferii zimowych, 11 stycznia 2024r. odbyły się spotkania profilaktyczno-edukacyjne z Panem policjantem. Podczas prelekcji policjant przypomniał o zagrożeniach mogących pojawić się podczas zabaw i gier zimowych. Przypomniał zasady postępowania wobec nieznajomych osób, ale także uświadomił uczniom do kogo mogą zwrócić się o pomoc w przypadku zgubienia się w obcym miejscu. Ważnym elementem spotkania była rozmowa o przestrzeganiu zasad poruszania się po drogach, szczególnie po zmroku. Wszystkim uczniom życzymy bezpiecznych i udanych ferii zimowych.

Nowa galeria Bezpieczne ferie -spotkania z policjantem została dodana do albumu fotograficznego

• KAWIARENKA CHARYTATYWNA

• W dniach 21 i 22 listopada odbyła się Kawiarenka Charytatywna w ramach akcji "I Ty możesz zostać świętym Mikołajem". Corocznym zwyczajem rodzice i dzieci upiekły same przepyszne: babeczki muffinki, ciastka, pierniczki, rogaliki. Za zebrane pieniądze zakupiono słodycze i przygotowano świąteczne paczki dla dzieci z naszej szkoły.😊 Dziękujemy nauczycielom, rodzicom i uczniom a szczególnie panu Piotrowi Antosiak za pomoc w przygotowaniu tejże akcji.