TROPEM WILCZYM Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
W dniu 4 marca 2023r. uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami uczcili na sportowo pamięć żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP.
Bieg uroczyście otworzyła P. Beata Szczepankowska Burmistrz Miasta i Gminy w Chorzelach, P. Hanna Wilga Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Papieża Jana Pawła II Chorzelach.
Rozegrano trzy biegi na dystansie 1963 m w różnych kategoriach.
Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom, okolicznościową naklejkę oraz zestaw serków ufundowanych przez firmę Bel Polska Sp. z o.o. Zwycięscy biegu otrzymali statuetkę i pamiątkowe medale. Po wyczerpującym biegu dla każdego uczestnika czekał ciepły posiłek w postaci wojskowej grochówki.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę.
Wyniki
Dziewczęta 2011 i młodsze:
1 miejsce - Oliwia Wiśniewska
2 miejsce - Maja Kucka
3 miejsce - Zofia Cichowska
Chłopcy 2011 i młodsi:
1 miejsce - Bartosz Szymański
2 miejsce - Filip Parciak
3 miejsce - Artur Grabowski
Dziewczęta 2010-2009:
1 miejsce - Roksana Antosiak
2 miejsce - Maja Woźniak
3 miejsce - Nadia Lubowiedzka
Chłopcy 2010-2009
1 miejsce - Jakub Parciak
2 miejsce - Damian Grabowski
3 miejsce - Maciej Kozłowski
Dziewczęta OPEN
1 miejsce - Anna Cichorska
2 miejsce - Natalia Kowalska
Chłopcy OPEN
1 miejsce - Tomasz Grabowski
2 miejsce - Maciej Wierzbicki
3 miejsce - Adam Tłoczkowski