• LEKKOATLETYCZNE NADZIEJE OLIMPIJSKIE

• Program Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie to cykl ogólnopolskich, ogólnodostępnych zawodów sportowych dla dzieci w wieku 10-11 lat, które na co dzień nie biorą udziały rywalizacji sportowej. Na których nie mogło zabraknąć naszych uczniów.

Zawody były zorganizowane na wzór dużych imprez dla profesjonalnych lekkoatletów, z odpowiednią oprawą audiowizualną. Szczególnym celem cyklu „Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie” jest bowiem kształtowanie postaw patriotycznych w tym szacunku do hymnu państwowego, godła, barw Rzeczypospolitej Polskiej i historii Polski.

Projekt „Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie” realizowany jest przez Polski Związek Lekkiej Atletyki. Cykl imprez współfinansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki, a projekt wspierają Fundacja Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych oraz Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej.

Uczniowie oprócz sportowej rywalizacji mieli możliwość spotkania wybitnych sportowców, zdobycia wymarzonego autografu i zdjęcia z Aleksandrą Sułek i Dariuszem Kowalukiem i medalem Olimpijskim. Każdy młody sportowiec otrzymał pamiątkową koszulkę. Padło wiele rekordów życiowych.

Gratulujemy udanych startów.    ZOBACZ ZDJĘCIA

• MAMY KOLEJNY SUKCES - I MIEJSCE BRD

• W XLIV Ogólnopolskim Turnieju BEZPICZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO – ETAP REJONOWY

28 kwietnia 2023r. uczniowie PSP2 w Chorzelach reprezentowali  powiat przasnyski w rejonowych eliminacjach XLIV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W obydwu grupach wiekowych wystąpiło po 5 drużyn z rejonu ostrołęckiego.

Etap rejonowy rozgrywany był w trzech częściach:

-    test teoretyczny;

-    jazda rowerem po torze sprawnościowym,

-  udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej

I miejsce wywalczyła drużyna klas 6-8 w składzie: Jakub Parciak, Eryk Olber i Wiktor Nachtygal, kwalifikując się do eliminacji wojewódzkich. Opiekun uczniów- pani Marzena Kajzer.Drużynie młodszej, klas 4-5 w składzie: Szymon Dzierzęcki, Kornelia Piasecka, Franciszek Piasecki, Oliwia Wiśniewska zabrakło trochę szczęścia. Tracąc po jednym punkcie do swoich rywali ostatecznie uplasowali się na IV pozycji. Opiekun uczniów-  pani Barbara Milewska. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy dotarcia na tak wysoki etap i życzymy dalszych sukcesów.

Nowa galeria BRD REJON 28 IV 2023 została dodana do albumu fotograficznego

• HAPPENING EKOLOGICZNY

• 26.04.2023r. HAPPENING EKOLOGICZNY

SOS dla naszej planety pod hasłem „TROSKA O ZIEMIĘ JEST MORALNYM OBOWIĄZKIEM KAŻDEGO CZŁOWIEKA”.

WIĘCEJ ZDJĘĆ

W dniu 26 kwietnia 2023 r. z inicjatywy Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beaty Szczepankowskiej odbył się w Chorzelach happening ekologiczny SOS dla naszej planety pod hasłem „Troska o Ziemię jest moralnym obowiązkiem każdego człowieka”.

Nasza szkoła była koordynatorem akcji, a wzięły w niej udział wszystkie gminne placówki oświatowe.