• ZAKOŃCZENIE ROKU SPORTOWEGO 2012/2022

• Uroczyste Zakończenie Roku Sportowego 2021/2022.

PSP2 w Chorzelach – NASI SPORTOWCY SĄ NA MEDAL

WIELKIE GRATULACJE

Jesteśmy dumni z naszych uczniów i życzymy zasłużonego odpoczynku.

• WYRÓŻNIENIE DLA MIKOŁAJA RAPACKIEGO

• MIKOŁAJ RAPACKI - uczeń kl. 4A naszej szkoły zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Bohaterowie naszych czasów" organizowanym przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie.

CIESZYMY SIĘ I SERDECZNIE GRATULUJEMY.

• IX BIEG KU ŚWIĘTOŚCI

• Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w IX BIEGU KU ŚWIĘTOŚCI.

20 czerwca 2022 - godzina 930 na Stadionie Miejskim.

Kolejny – już IX BIEG KU ŚWIĘTOŚCI za nami.

Patronat nad biegiem objęła pani burmistrz Beata Szczepankowska i ksiądz dziekan Stanisław Dziękiewicz.  Współorganizatorami byli też: MGKRPA, strażacy PSP i OSP, Policja oraz sponsorzy prywatni. Wszystkim, którzy przyczynili się do uczczenia patrona naszej szkoły Św. Jana Pawła II, promocji aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia i integracji lokalnego środowiska SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

W Biegu ku świętości – w 11 kategoriach wiekowych i na różnych dystansach, udział wzięło około 500 zawodników. Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale.

SERDECZNIE GRATULUJEMY wszystkim biegaczom, szczególnie zwycięzcom biegów. Zapraszamy do udziału w biegach za rok.

• Ogólnopolski Finał Lekkoatletyka dla Każdego

• Roksana Antosiak powołana do reprezentacji Mazowsza na Ogólnopolski Finał Lekkoatletyka dla Każdego. Finał odbędzie się 23 czerwca w Sieradzu. Nasza uczennica wystartuje w pchnięciu kulą w kategorii U14. Gratulujemy powołania i życzymy dalszych sukcesów.

• XXVII GMINNY FESTIWAL PIOSENKI

• W XXVII Gminnym Festiwalu Piosenki uczniowie klas IV-VI zajęli wysokie miejsca.

W kategorii solista zwyciężyła Weronika Jeziorek.

Zespół „NOVA - zajął II miejsce.”: Weronika Jeziorek, Nadia Lubowiedzka, Daria Samsel, Oliwia Sokołowska, Natalia Ejma i Adam Banul

Duet w składzie Malwina Stefańska i Blanka Samsel otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy

• SPOTKANIE AUTORSKIE

• 10 VI 2022 odbyło się w naszej szkole zorganizowane przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Chorzelach i dyrektor Jolantę Drejkę wraz ze Szkołą PSP2 i dyrektor Hanną Wilgą spotkanie autorskie z Agnieszką Kulbat, autorką powieści ,,Mojra: Przeklęte dzieci Inayari”.

Inicjatorem spotkania była burmistrz Miasta i Gminy Chorzele, która objęła je honorowym patronatem.

W spotkaniu udział wzięli uczniowie szkół: SP1, SP Duczymin, ZSP Chorzele, dyrektorzy, nauczyciele, przedstawiciele instytucji, a także Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beata Szczepankowska, wiceburmistrz Regina Grzelak i dyrektor Wydziału Oświaty i Promocji Sławomir Czaplicki.

Autorka, zaprezentowała swoją powieść i  zaprosiła wszystkich do wyprawy do Zakonu Inayari – miejsca, w którym rozgrywa się akcja powieści ,,Mojra: Przeklęte dzieci Inayari”.

Na spotkaniu można było zakupić książkę i uzyskać autograf od pisarki.

• MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY

• Hasło ,,Citius, Altius, Fortius" towarzyszyło naszym młodym atletkom na XXIV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Czórboju Lekkoatletycznym 8 czerwca 2022 w Siedlcach. Uczennice odnotowały bardzo dobre starty co w efekcie przełożyło się na VI miejsce na Mazowszu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• DZIEŃ RODZINY W KLASIE 4A

• Wspólne grilowanie przy ognisku było wspaniałą okazją do integracji uczniów i rodziców. Pieczone kiełbaski, bułeczki, ciasto – smakowały wszystkim. Biesiadowaniu towarzyszyły też śpiewy, rozmowy, wspólna zabawa. Można było pograć w piłkę, potańczyć. Nie zabrakło też lodów.  Serdecznie dziękujemy NASZYM WSPANIAŁYM RODZICOM